دزدی و چپاول و فساد نهادینه شده در رژیم آخوندی_ علیرضا یعقوبی

نسل اول انقلاب در اوج انحصار طلبی «حزب جمهوری اسلامی» که با افشاگری سازمانهای سیاسی دگراندیش و در راس همه سازمان مجاهدین خلق ایران همراه بود این جمله معروف محمد بهشتی دبیرکل آن حزب را بخاطر دارند که گفت:»ما تشنگان قدرت نیستیم شیفتگان خدمتیم». کلامی بس سخیف برای پوشاندن نیات اصلی یعنی غارت و چپاول اموال عمومی و ثروت یک ملت. از این دست سخنان و شعار پرطمطراق ولی بی محتوا در هر حکومت توتالیتر امری عادی و نخ نما شده است. چه کسی می تواند انکار کند که میل به دیکتاتوری و توتالیتاریسم فقط در خدمت رانت خواری و انحصار اموال عمومی و سرمایه های ملی در خدمت اهداف فردی و گروهی جمعی کوچک می باشد؟. تاریخ هیچ «دیکتاتور صالح» را بخاطر ندارد و بقول پیر قونیه «آنچنان شیری خدا خود نافرید». جملاتی از نوع آنچه که بهشتی بر زبان آورد ابزاری برای پوشاندن اهداف ماکیاولیستی می باشند که فریب اذهان و افکار عمومی را مد نظر دارند. هدف همانا پدید آوردن «شهریاری ثروتمند» با «رعایائی نیازمند» است چرا که دیکتاتور بر این باور است که تنها در چنان حالتی است که می تواند ملتی و جامعه ای را به اتقیاد کشد.

حال سی و سه سال بعد از آآن تاریخ چنان فساد و دزدی و چپاول و غارت در تار و پود رژِیم فاشیسم مذهبی حاکم نهادینه شده که باندهای درونی آن درسراشیب اضمحلال علیرغم تاکید ولی فقیه هیمنه شکسته رژِیم در پوشاندن فساد و ارتشاء و اختلاس درونی رژِیم بطور قانونمند به افشای دزدیهای یکدیگر پرداخته و ابائی با وجود نشستن «بر سر شاخ» از «بریدن بن» ندارند.

نسل سوم انقلاب بیاد دارد که احمدی نژاد با شعار «آهای دزد! بگیرید دزد!» و «بگم؟ بگم؟» و «مبارزه با فساد» به ریاست جمهوری رسانده شد!. اگر خاتمی در اوج انزوای بین المللی رژِیم بعد از دادگاه ترور میکونوس در آلمان جهت گشایش «درهای بسته» با نام «گفتگوی تمدنها» و «جامعه مدنی» زمام قدرت را در دست گرفت احمدی نژاد با شعار مبارزه با فساد و «آوردن پول نفت بر سر سفره های مردم» به قدرت خزید. طی 7 سال ریاست جمهوری او بزرگترین اختلاس بانکی تاریخ ایران بوقوع پیوست و معاون اول او محمدرضا رحیمی رسما با اتهام ارتشاء و دزدی در پرونده «بیمه ایران» تحت نام «حلقه فاطمی» روبرو گردید. علیرغم تاکیدات آشکار «ولی فقیه» برای پوشاندن اختلاس ها و دزدی های کلان دولتی هر روز در روزنامه ها و سایت های رژیم خبرهای جدیدی در این باره می خوانیم . علی مطهری نماینده مجلس رژیم پس از اعلام جرم دادستانی رژیم علیه او در رابطه با نطق پیش از دستورش در مجلس که طی آن به افشای نقش سپاه پاسداران در نمایشات انتخاباتی پرداخته بود از قوه قضائیه رژیم درخواست نمود بجای پرداختن به نطق نمایندگان مجلس پرونده زمین خواری محمد جواد لاریجانی برادر رئیس قوه قضائیه را پیگیری کند. صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه طرح پرونده زمین خواری برادرش را مسئله ای با اغراض سیاسی عنوان نمود و اوج اراده رژِیم در پرونده های اختلاس و دزدی و چپاول اموال عمومی را به نمایش گذاشت. هنوز چندی از طرح این قضیه نگذشته بود که نقش محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد در دزدی و اختلاس از «بیمه ایران» در جریان دادگاه عوامل دست چندم درگیر در آن ماجرا به اثبات رسید. احمدی نژاد در مقابل هجوم قوه قضائیه و دستگیری عوامل او در دولت خط قرمز خود را کشاندن دستگیریها در حد وزرا اعلام کرد. اینجا بود که با توجه به اطلاعات وسیعی که احمدی نژاد از دزدی ها و چپاول باند رقیب داشت دستگیریها در حد حلقه دست چندم عوامل باند احمدی نژاد متوقف ماند. آخوند مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور از عوامل اصلی در نقش یکی از قضات سه گانه منصوب خمینی در قتل عام زندانیان سیاسی در تابستان سال 67 که از قضا این روزها در سالگرد آن جنایت فجیع علیه بشریت بسر می بریم و وزیر کشور سابق احمدی نژاد در دولت نهم در روز 20 شهریور بنقل از سایت انتخاب از سایتهای داخلی رژِیم در دیدار با گروهی بنام دانشجویان که از او درباره پرونده محمدرضا رحیمی سوال نموده بودند اعلام نمود که پرونده رحیمی در مراحل بازرسی نهائی در قوه قضائیه به دلیل «رعایت مصالح» متوقف شده است. او درباره دستور شخص ولی فقیه در توقف بازررسی این پرونده بطور تلویحی گفت: «پرونده رحیمی به دستور مستقیم خامنه ای از دستور کار خارج شده است.» به گفته وی «ما در حال مدیریت این قضیه هستیم چون معتقدیم کشور با اراده ای روشن هوشمند و هماهنگ اداره می شود. اگر سرباز ولایت هستیم باید تصمیمات ایشان را اجرا کنیم تا امور به سامان برسد». در جواب به اظهارات پورمحمدی به گزارش سایت انتخاب در روز 22 شهریور محمدرضا رحیمی در جریان مراسم «هفتمین جشنواره ملی تعاونی های برتر کشور» عنوان کرد: «این شخص (پورمحمدی) در زمانیکه در دولت مشغول بکار بود و پیش از آنکه از دولت طرد شود حدود 21 میلیارد تومان که با سود متعلق به آن به بیش از 30 میلیارد تومان بالغ می شود به طور غیرقانونی از وزارتخانه خارج و تا کنون که مدت 4 سال از آن تاریخ می گذرد عودت نداده است».

در ادامه این دعواهای باندی و افشاگری ها در سایت بازتاب از سایتهای دیگر درونی رژیم در 21 شهریور طی مقاله ای با عنوان «برادر حسین! آلوده امثال شما هستید که بر سر سفره بیت المال زانت خواری می کنید» طی نامه ای خطاب به سربازجو حسین شریعتمداری گماشته ولی فقیه در روزنامه کیهان می خوانیم: «شما در مطلب امروز خود سایت بازتاب را به حق العمل کاری جعل خبر سابقه طولانی در تحریف و شانتاژ و منفی بافی علیه نظام از محافل فتنه گر سایت ضد امنیتی و فتنه گر متهم کرده و دست اندرکاران بازتاب را آلوده و فتنه گر نظیر بالاترین رادیو فردا و کلمه و جرس و … خوانده اید.» «برادر حسین! اعضای سایت بازتاب نه تنها هیچ ارتباطی با بیگانگان ندارند بلکه اساسا پایشان به کشورهای اروپائی و آمریکائی که برخی از اعضای خانواده شما چند سالی در آنجا با پول بیت المال رحل اقامت افکنده اند نرسیده است.» «… بخصوص در هفت سال اخیر با همکارانتان نهایت استفاده از فرصت را کرده و پست و پول اشباع شده اید».

اینها تنها مشتی نمونه از خروارها دزدی و غارتگری و چپاول و اختلاس و ارتشاء نهادینه شده در مسئولین رژیمی است که بقول بهشتی قرار بود «شیفتگان خدمت» باشند. و چه کسی نمی داند که در راس تمامی چپاولگران و دزدان کسی نیست جز شخص «ولی فقیه» رژِیم که صدها نهاد در قالب مافیای اقتصادی از «بنیاد شهید» و «آستان قدس رضوی» و «بنیاد مستضعفان» و «کمیته امداد امام» و … تحت نظر و فرمان مستقیم خود او به فعالیت و غارت مشغولند و به هیچ مقامی هم پاسخگو نبوده و دولتی بزرگ را در دل دولتی کوچک به ریاست احمدی نژاد تشکیل داده است. به اینها باید غارتگری و چپاول سپاه پاسداران را افزود که تمامی مناقصه های دولتی را بدون شرکت در آنها و رقابت با دیگر شرکتها به خود اختصاص داده است و دارای اسکله های متعدد خارج از کنترل گمرک در مرزهای کشور است. همچنین سلاطین چای و قند و شکر و دخانیات و … در قالب «بیوت آیات عظام» را هم باید در بین غارتگران اموال و ثروت عمومی لحاظ نمود. همانهائی که مدعی می شوند که مردم نباید انتظار حل مشکلات اقتصادی و گرانی و … همچون بلایا و حوادث طبیعی از دولت داشته باشند و بقول آن آخوند شکم باره علم الهدی نام که مردم را به خوردن «اشکنه پیاز» دعوت می کند چرا که در دل اینهمه غارتگری و دزدی و چپاول سهم مردم از ثروت ملی بقول امام جمعه مشهد یعنی پیاز هم بر سفره های مردم پافت نمی شود. اینجاست که دلایل تاکیدات شخص ولی فقیه مبنی بر پوشاندن اختلاس و دزدی از افکار عمومی مشخص می شود چرا که «گر حکم شود که مست (دزدی و غارت و چپاول) گیرند/در شهر (رژِیم آخوندی ) هر آنچه که (مسئول و امام جمعه و رهبر و داروغه پاسدار و …) هست گیرند.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s